O mnie

Jestem w odpowiednim miejscu.
Wybrałam najlepszą drogę.
Idę we właściwym kierunku.

Ukończyłam studia Behawiorystka Zwierząt Towarzyszących w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Jestem dyplomowaną behawiorystką, z wykształcenia psychologiem oraz dumną opiekunką dwóch psów.

Moją największą miłością są psy: uwielbiam je obserwować, analizować i tłumaczyć ich zachowanie, szukać przyczyny pojawiających się problemów a co za tym idzie pomagać im (i ich opiekunom) przezwyciężać trudności i zwiększać komfort wspólnego życia.

Tłumaczę psią komunikację, znajduję wspólny język, przybliżam w jaki sposób funkcjonuje pies, pomagam zrozumieć przyczyny problemowych zachowań.

Poprawiam i wzmacniam relację opiekun-pies oraz eliminuje niepożądane zachowania. Pomagam psom i ich opiekunom w lepszym wzajemnym zrozumieniu.

Pracuję wyłącznie metodami pozytywnymi - nie stosuję przemocy oraz narzędzi awersyjnych. Narzędzia takie jak kolczatka, obroża zaciskowa, elektryczna, których działanie opiera się na sprawianiu psu bólu lub dyskomfortu potępiam, odradzam i nie stosuję. W każdym przypadku mają skutki uboczne, niszczą poczucie bezpieczeństwa psa oraz zmniejszają jego zaufanie do opiekuna.

Agata Maj - Psia Behawiorystka Brzesko

2023 SUPERPIES Brzesko - psia behawiorystka | Polityka prywatności